Forum ślubne - magicznyslub.pl
Oryginalny prezent od serca - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Wesele (/dzial-wesele-6)
+--- Dział: Podziękowania dla Rodziców (/dzial-podziekowania-dla-rodzicow-22)
+--- Wątek: Oryginalny prezent od serca (/temat-oryginalny-prezent-od-serca-103)

Strony: 1 2


Oryginalny prezent od serca - bambi77 - 06-08-2016 12:24 PM

Hej! Poza filmem z wesela chcemy rodzicom dać coś od siebie. Myśleliśmy, aby pójść stronę religii... Rodzice są bardzo wierzący i myślę, że http://www.swietymarek.com/obrazki-srebrne-swieta-rodzina.html będzie świetnym wyjściem. Jakie jest Wasze zdanie??


RE: Oryginalny prezent od serca - Purissimo_pl - 12-14-2016 01:45 PM

W sumie najlepiej znasz swoich rodziców i wiesz co sprawi im radość, jeżeli będzie to właśnie taki obrazek- moim daniem nic nie stoi na przeszkodzie. Tak generalnie to do jakiej kwoty szukacie prezentu dla rodziców w ramach podziękowania?


RE: Oryginalny prezent od serca - matkruszak90 - 01-09-2017 04:31 PM

My zdecydowaliśmy się na ręcznie robiony obraz z drewnianymi sercami, na których było wypisane za co im dziękujemy.. dzisiaj wisi u nich w domu, także podobało się Uśmiech


RE: Oryginalny prezent od serca - NaSlub_pl - 01-17-2017 12:48 PM

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie bo jestem bardzo ciekaw jak się to prezentuje, pomysł na prezent jest bardzo fajny i podoba mi się. Prezentu dla rodziców w ramach podziękowania można śmiał poszukać w dobrych sklepach ślubnych online, gdzie ceny są o wiele niższe.


RE: Oryginalny prezent od serca - sreg - 05-15-2017 02:24 PM

Jeśli mamy większy budżet przeznaczony dla rodziców to fajnym pomysłem jest wyjazd do spa Uśmiech albo np. karykatury rodziców Uśmiech
Ciekawym dodatkiem do prezentu może być nagranie filmiku z podziękowaniami, taki filmik nie tylko wzruszy ale i rozśmieszy Oczko

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/


RE: Oryginalny prezent od serca - duszka - 05-29-2017 06:48 PM

Ty najlepiej wiesz co lubią Wasi rodzice więc jeśli to osoby religijne to taki święty obrazek będzie bardzo dobrym pomysłem. Ja ze swojej strony dorzuciłabym jeszcze jakiś upominek z grawerem, może to być bardzo osobiste podziękowanie. Ciekawą ofertę tego typu produktów znajdziesz w http://www.grawernia.pl/k34,chrzest-komunia-slub.html. Według mnie takie podziękowanie dla rodziców to świetny dodatek to każdego prezentu i warto się na nie zdecydować.


RE: Oryginalny prezent od serca - NaSlub_pl - 06-19-2017 06:54 AM

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli wątek jest nadal aktualny, to może napiszesz na jaki prezent dla rodziców w ramach podziękowań ostatecznie padł wybór, zaglądaliście może na naszą stronę w tym celu?


RE: Oryginalny prezent od serca - Marta306 - 01-28-2018 10:22 AM

Również jestem za jakimś wyjazdem. Rodzice sobie odpoczną i spędzą miło czas. Uśmiech


RE: Oryginalny prezent od serca - kajalea - 02-08-2018 12:09 PM

Ja moim rodzicom w podziękowaniu dałam taki obraz drzewa gdzie liście były z serc, a na każdym sercu pisało za co dziękujemy. Oczywiście był już wzór rzeczy za ją można dziękować, ale aby było to bardziej osobiste to sami stworzyliśmy takie hasła. Moja mama i w sumie teściowa też aż się popłakały ze wzruszenia. Do tego kupiłam rodzicom z https://technodeluxe.pl/lampy-sufitowe/lampy-sufitowe-led lampę, a teściom ekspres do kawy. Chciałam też dać coś do domu z racji, że ja i mój mąż z domu odchodzimy. Tak więc były to bardzo przemyślane rzeczy. Ekspres dla teściów dlatego, że mój mąż zawsze robił im kawę, a lampa dla rodziców taki, że ja byłam ich światełkiem w domu. Tak to jest gdy jest się jedynakiem.


RE: Oryginalny prezent od serca - emmi - 02-10-2018 02:03 PM

My poszlismy w praktyczny prezent, ktory rzeczywiscie jakos wykorzystaja a nie tylko postawia za szyba kredensu czy powiesza na scianie. Kupilismy jednej i drugie stronie komplety filizanek w salonie agaty dokladnie te modele https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-dekoracje/wyposazenie-jadalni/serwisy-kawowe/galaxy-mio-kpl-6-filizanek-200ml-6-spodkow Widze ze jeszcze utrzymuja dobra cene ;p fajnie jest w nich pic kawke przy odwiedzinach ;p zawsze cos uda sie powspominac ;p