Forum ślubne - magicznyslub.pl
Jakie konto na to wspólne? - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Po ślubie (/dzial-po-slubie-8)
+--- Dział: Na nowej drodze życia (/dzial-na-nowej-drodze-zycia-30)
+--- Wątek: Jakie konto na to wspólne? (/temat-jakie-konto-na-to-wspolne-110)Jakie konto na to wspólne? - bambi77 - 06-24-2016 11:40 AM

Jak w temacie, przeglądaliście ranking kont bankowych i na jakiej zasadzie wybraliście konto? Prowizje, opłaty miesięczne?


RE: Jakie konto na to wspólne? - hydra - 09-02-2016 11:12 AM

My konta zostawiamy oddzielne, większy problem jest z kartą kredytową. Tkwimy w miejscu, codziennie spoglądając na tabelki na porównaj karty kredytowe i nie umiemy się zdecydować Duży uśmiech Macie jakieś polecane banki?


RE: Jakie konto na to wspólne? - kajalea - 10-27-2017 11:29 AM

Ja też jestem za tym aby mieć oddzielne konta bankowe. Wiadomo nie biorę ślubu aby potem się rozwodzić, ale nigdy nie wiadomo jak życie się potoczy. Dlatego warto mieć różne konta. Nawet na http://www.uslugi24.net.pl/dlaczego-kazdy-powinien-posiadac-konto-osobiste/ piszą o tym, że każdy powinien posiadać swoje konto. Ale wydatki na dany miesiąc planujemy razem. Zawsze 1 siadamy i omawiamy nasz budżet domowy oraz to ile odkładamy oraz ile każdy może na siebie wydać.


RE: Jakie konto na to wspólne? - ulka9 - 06-06-2018 08:04 AM

Wiele ciekawych informacji na temat banków i kont znajdziecie na stronie http://bankionline.com.pl/. Myślę, że warto się z nimi zapoznać bo mogą rozwiać większość Twoich wątpliwości. Internet jest przecież kopalnią informacji na najróżniejsze tematy.