![]() |
|
Jaki prezent dla 3 - latka? - Wersja do druku +- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl) +-- Dział: Inne (/dzial-inne-9) +--- Dział: Cafe (/dzial-cafe-33) +--- Wątek: Jaki prezent dla 3 - latka? (/temat-jaki-prezent-dla-3-latka-126) |
Jaki prezent dla 3 - latka? - bambi77 - 09-01-2016 10:00 AM Hej! Szukam fajnego prezentu dla mojej siostrzenicy. Zastanawiam się nad tym, aby kupić zabawki na biegunach. Co sądzicie? Wydaje mi się, że prezent powinien przypaść do gustu i dzieciak będzie miał niezły ubaw Myślę, że jak dla 3 latka, taki podarunek to strzał w 10
RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - hydra - 10-14-2016 07:34 AM Ja bym bardziej skłaniała się w stronę jakieś zabawki klasycznej i do teego urocze czekoladki z https://chocorepublica.pl/cat/okazje/urodziny Pełno zabawnych kształtów, więc maluchowi to na pewno w gusta wpadnie.
RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - Jolaa - 10-16-2016 09:19 PM Takie bujaczki są super Kupiłam ostatnio synkowi też 3latkowi na electro.pl bo ceny były najlepsze i szczerze? Mógłby cały dzień na nim siedzieć, wszystkie inne zabawki poszły na bok.
RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - sopocianka - 10-21-2016 08:51 AM Może zabawka edukacyjna? RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - Jolaa - 11-13-2016 09:56 PM A klocki? Ewentualnie jakieś planszówki może. Na electro.pl widziałam fajne dopasowane dla mniejszych dzieci. RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - bambi77 - 05-01-2017 12:48 PM Dla chłopaka z kolei bardzo dobrym wyborem mogą okazać się klocki drewniane lub klocki lego Duży wybór można znaleźć tutaj: https://www.klockidlaciebie.pl/
RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - NaSlub_pl - 05-10-2017 05:36 AM To prawda, jeżeli ma być to prezent dla chłopaka to większe, drewniane klocki znakomicie się tutaj sprawdzą, z kolei dla dziewczynki może być to bujaczek czy domek z lalkami, wybór w sklepach internetowych masz naprawdę bardzo szeroki. RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - Dekea - 05-10-2017 09:36 AM Może też jakieś układanki przypadłyby mu do gustu. Ewentualnie coś związanego z samochodami, no bo wiadomo, chłopiec nie będzie się bawił lalkami
RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - kajalea - 06-06-2017 07:50 AM A może rower? Ja swój pierwszy rower dostałam w wieku czterech lat. I mniej więcej jak moja córka była w tym wieku to też jej kupiłam rowerek. Z razji, że nie są tak tanie rzeczy jak bym chciała to skorzystałam z https://blip.pl/centrumrowerowe-pl/ zawsze jest kilkanaście złotych mniej. Myślę, że to już jest ten wiek gdzie można małemu pozwolić na naukę jazdy. Oczywiście zawsze można mu kupić taki rowerek tylko do odpychania się, ale to już pewnie nie ta sama frajda RE: Jaki prezent dla 3 - latka? - oksy - 06-22-2017 08:57 AM Dzieci w tym wieku bardzo sobie cenią spędzanie czasu z rodzicami. Warto więc poświęcić im czas na wspólną zabawę. Bardzo ona zacieśnia więzi i jednocześnie poprzez wymyślanie dla pociechy mądrych aktywności, możemy stymulować jej rozwój. Pomocne w tym będą np. zeszyty z serii http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ , które zawierają gotowe scenariusze zabaw dla maluchów. Dla 3 - latków opracowano np. książeczkę pt. "Kocham, lubię, szanuję", w której zabawy zostały opracowane tak, by dziecko uczyło się rozpoznawać i nazywać uczucia: swoje i otaczających je osób. Rozwijają one empatię, opiekuńczość i delikatność. |