![]() |
|
Witam :) - Wersja do druku +- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl) +-- Dział: MagicznySlub.pl (/dzial-magicznyslub-pl-1) +--- Dział: Poznajmy się (/dzial-poznajmy-sie-3) +--- Wątek: Witam :) (/temat-witam-139) |
Witam :) - Hrun - 09-30-2016 07:17 PM Oliwia z tej strony a nasz piękny dzień za niespełna dwa miesiące
RE: Witam :) - marcinskurtak - 11-11-2016 12:10 AM Ahoj! Tutaj Marcin z Rzeszowa u mnie jeszcze trochę dłużej niż 2 miesiące
RE: Witam :) - maria00 - 07-03-2017 08:37 AM Hejka ja też jeszcze trochę za 3 miesiące. RE: Witam :) - sreberko92 - 08-14-2017 01:06 PM Cześć! Ja jestem Kasia, ślub za 2 miesiące. <3
RE: Witam :) - tomkowa90 - 04-08-2018 05:11 PM Hej Tomasz z Katowic , pozdrawiam.
|