Forum ślubne - magicznyslub.pl
Co z suknią ślubną po ślubie - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Po ślubie (/dzial-po-slubie-8)
+--- Dział: Suknia ślubna (/dzial-suknia-slubna-28)
+--- Wątek: Co z suknią ślubną po ślubie (/temat-co-z-suknia-slubna-po-slubie-14)

Co z suknią ślubną po ślubie - Adasiek - 04-18-2013 10:29 AM

Co robicie z suknią ślubną po ślubie? Zostawiacie na pamiątkę? Czy sprzedajecie ją komuś?

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - KRZYŚ - 05-12-2013 12:11 PM

Hmm... suknia ślubna mojej żony została w domu rodzinnym. Dlaczego? Sentyment...
Myślę, że na pamiątkę warto ją zostawić a sprzedawać nie ma co bo kosztowała bardzo dużo, a teraz na pewno tyle samo się za nią nie weźmie. Pamiątka jest cenniejsza.

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - Astra - 07-23-2013 03:42 PM

To już zależy od młodych Uśmiech Osobiście sprzedałam swoją suknię po ślubie. Ale dla niektórych to pamiątka tak jak napisał KRZYŚ.

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - karolka - 02-18-2014 09:37 PM

Ja swoją suknie wystawiłam na forum http://www.wesele-warszawa.pl/forum/forum/9-ogloszenia/ i po paru dniach ktoś się zgłosił po nią.

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - Ismena - 11-29-2014 04:19 PM

Ja chcę zostawić na pamiątkę.

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - lenagrabek - 12-01-2014 02:55 PM

Ja swoją również sprzedałam, pamiątką mojej sukni są zdjęcia, a na pamiątkę zostawiłam sobie jedynie welon Oczko

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - bambi77 - 02-24-2016 05:15 PM

Eleganckie suknie ślubne zwykle lądują w szafie, albo na Allegro Język Można kupić bardziej uniwersalną suknię, którą potem da się jeszcze jakoś wykorzystać Uśmiech

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - Purissimo_pl - 12-14-2016 01:57 PM

Chyba najlepiej i najrozsądniej byłoby ją po prostu sprzedać bo większego pożytku po ślubie już nie będziemy z niej mieli, prawda? Oczywiście cena też powinna być niższa a nie zawyżona bo inaczej nikt jej nie odkupi.

RE: Co z suknią ślubną po ślubie - Yomako - 11-11-2017 02:51 PM

Ja dlatego wypożyczałam, o połowę taniej i nie martwisz się co potem Uśmiech