Forum ślubne - magicznyslub.pl
Ogrzewanie pelletem drzewnym - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Inne (/dzial-inne-9)
+--- Dział: Cafe (/dzial-cafe-33)
+--- Wątek: Ogrzewanie pelletem drzewnym (/temat-ogrzewanie-pelletem-drzewnym-183229)



Ogrzewanie pelletem drzewnym - olesko - 08-21-2018 08:47 PM

Czy waszym zdaniem warto zainwestować w ogrzewanie pelletem? Czytając informacje na blogu http://blog.gielda-paliw.com/pellet-ogrzewanie-porady-opinie/ można odnieść wrażenie, że to dobry pomysł. Dodatkowo ceny pelletu ostatnio spadły do poziomu 500-600zł. Jakie są Wasze doświadczenia?


RE: Ogrzewanie pelletem drzewnym - ridana - 03-12-2020 12:47 PM

No ja tam nie wiem, chyba wolę zwykły eko groszek, bo tańszy, ale kto to wie, co będzie za x lat?


RE: Ogrzewanie pelletem drzewnym - elabarbara - 03-13-2020 11:31 AM

Ridana, Ty masz dużo racji. Nikt z nas nie wie, co będzie za 20 lat w cenie i czym będzie można opalać, niemniej jednak myślę, że i eko groszek i wspomniany przez koleżankę wyżej pellet będzie zdecydowanie nadal wykorzystywany. Są to przecież ekologiczne sposoby ogrzewania domów. Dlatego ja postawię któryś z tych https://kotlarstwo.co/kotly-centralnego-ogrzewania.html pieców w kotłowni.