Forum ślubne - magicznyslub.pl
Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Ślub (/dzial-slub-5)
+--- Dział: Foto video (/dzial-foto-video-12)
+--- Wątek: Fotograf Kraków.Kogo polecicie? (/temat-fotograf-krakow-kogo-polecicie-246)Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - denna - 10-27-2017 07:13 AM

Poszukuję fotografa, który wykona mi sesję ślubną w Krakowie lub w okolicach. Orientujecie się może jak kształtują się ceny? Kogo polecacie?


RE: Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - sylwia - 10-27-2017 08:04 AM

Dopytaj się czy maja wonle terminy tutaj
http://www.lasonfotografia.pl/12,fotografia-slubna
Specjalizują się w fotografii ślubnej. Moim zdaniem pomysły na sesje maja świetne , chociaż powinnaś sama ocenić ( na stronie jest portfolio)

Niestety nie orientuję się jak obecnie wszystko przedstawia się cenowo ponieważ od czasu mojego ślubu i wesela ceny pewnie poszły w górę....


RE: Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - EwkaJ - 11-09-2017 10:44 PM

Jeżeli chodzi o Kraków niestety nie mogę pomóc. Natomiast w przypadku Warszawy, tutaj na pewno warto zapoznać się z realizacjami fotografa z https://podswiatlo.pl . W tym przypadku bowiem zdjęcia przepięknie się prezentują, jednocześnie są niezwykle naturalne, a fotografii w plenerze, zdecydowanie zazdroszczę wszystkim tym parom, które miały okazję współpracować ze studio podswiatlo.


RE: Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - wsiena - 12-14-2017 04:48 PM

Michał Wiśniewski
http://www.fotografiakrosno.pl
https://www.facebook.com/NaszeWesele/

Zerknijcie, sprawdźcie, zapytajcie, zadzwońcie Uśmiech


RE: Fotograf Kraków.Kogo polecicie? - Narcyza - 01-05-2018 12:00 PM

Ja polecam tą firmę z Krakowa http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/ mają bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o foto budkę, zdjęcia można pstrykać bez limitów a do dyspozycji gości są super gadżety i obsługa ponadto jakość zdjęć też jest na duży plus. Na stronie można poszukać jeszcze innych atrakcji weselnych, naprawdę warto.