Forum ślubne - magicznyslub.pl
Jak organizować oczepiny? - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Wesele (/dzial-wesele-6)
+--- Dział: Oczepiny (/dzial-oczepiny-17)
+--- Wątek: Jak organizować oczepiny? (/temat-jak-organizowac-oczepiny-30)

Jak organizować oczepiny? - mloda899 - 05-11-2013 03:42 PM

Jak organizować oczepiny? Na czym to polega? Jak Wy organizowaliście swoje oczepiny? Proszę o pomoc i Wasze pomysły.

RE: Jak organizować oczepiny? - Adasiek - 05-11-2013 07:15 PM

Za dużo pisania w tym temacie, po prostu poczytaj np tutaj. http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/oczepiny.html

RE: Jak organizować oczepiny? - mloda899 - 05-12-2013 11:07 AM

No w sumie fakt, mogłam poszukać w Google Język ale i tak pisze tam zbyt ogólnie ale już mam zarys. Dziękuje.

RE: Jak organizować oczepiny? - monikazab - 07-06-2015 01:43 PM

Ja nie organizuje oczepin tylko zespół, który bedzie grał na moim weselu. Mamy wstepnie obgadać jakiego typu zabawy beda i liczę, że zaangazowanych bedzie jak najwiecej osób Uśmiech

RE: Jak organizować oczepiny? - matkruszak90 - 01-09-2017 04:32 PM

Tak naprawdę nie ma co się kierować opiniami innych, zróbcie tak, żeby pasowało wam i było według waszej wizji.

RE: Jak organizować oczepiny? - NaSlub_pl - 01-17-2017 12:47 PM

Jeżeli na Twoim weselu gra Dj lub zespół, to właśnie on organizuje oczepiny czy inne zabawy które wcześniej możecie wspólnie ustalić, tak aby potem nie było rozczarowania czy zabaw które chcieliście pominąć.

RE: Jak organizować oczepiny? - 19betek19 - 09-17-2017 04:04 PM

Porozmawiajcie o tym z zespołem muzycznym Uśmiech Powinni przedstawić Wam listę zabaw, które oferują. Następnie wybieracie te, które chcecie, ewentualnie proponujecie coś od siebie Uśmiech Wszystko jest kwestią dogadania się Uśmiech

RE: Jak organizować oczepiny? - kiniaprech - 10-17-2017 09:35 AM

Ciekawa sprawa, dobrze wiedzieć !

RE: Jak organizować oczepiny? - norynbergus2 - Wczoraj 05:16 PM

Super opcja Uśmiech