Forum ślubne - magicznyslub.pl
Czym jechać do ślubu - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Ślub (/dzial-slub-5)
+--- Dział: Czym do ślubu? (/dzial-czym-do-slubu-16)
+--- Wątek: Czym jechać do ślubu (/temat-czym-jechac-do-slubu-5)

Strony: 1 2

Czym jechać do ślubu - Adasiek - 04-18-2013 10:02 AM

No właśnie, odwieczny problem... czy wynająć limuzynę czy jechać własnym lub wypożyczonym samochodem. A jak to jest u Was? Czym jechaliście do ślubu? Limuzyną? Własnym samochodem? A może wypożyczonym? Opiszcie swoje doświadczenia z tym związane.

RE: Czym jechać do ślubu - mloda899 - 05-11-2013 03:58 PM

Limuzyna raczej jest przereklamowana. Chyba, że ktoś lubi tego typu rzeczy to może sobie zamówić. Ja chcę zwykły samochód, może jakieś nowe białe Audi z wypożyczalni.

RE: Czym jechać do ślubu - Adasiek - 05-11-2013 07:09 PM

Hm dlaczego limuzyna przereklamowana? Coraz więcej osób wynajmuj je. Zazwyczaj w miastach jest to bardziej widoczne i modne. Limuzyny typu Hummer ostatnio są bardzo popularne. Często też widuję zabytkowe pojazdy. Bardzo ładnie i stylowo to wygląda.

RE: Czym jechać do ślubu - mloda899 - 05-12-2013 11:05 AM

(05-11-2013 07:09 PM)Adasiek napisał(a):  Hm dlaczego limuzyna przereklamowana? Coraz więcej osób wynajmuj je. Zazwyczaj w miastach jest to bardziej widoczne i modne. Limuzyny typu Hummer ostatnio są bardzo popularne. Często też widuję zabytkowe pojazdy. Bardzo ładnie i stylowo to wygląda.

Zabytkowe pojazdy są piękne, czemu nie, podoba mi się. Natomiast limuzyny jakoś coraz częściej to widuję nie tylko na weselach dlatego to już nie jest takie wyjątkowe dla mnie jak kiedyś. Dziś to nawet na urodziny sobie wynajmują limuzyny. A wesele to jednak powinno być coś bardziej oryginalnego.

RE: Czym jechać do ślubu - M3Gi - 07-23-2013 03:21 PM

Limuzyny typu hummer są extra! Ale jakie są koszta takiej fury?

RE: Czym jechać do ślubu - kolec22 - 03-20-2014 08:30 AM

Pozdrawiam. Limuzyną- stanowczo nie!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście wybór pojazdu doślubu - to indywidualna sprawa każdej pary mlodej

RE: Czym jechać do ślubu - andzia364 - 04-14-2014 11:17 AM

zadzwoń do tej firmy oni zajmują się wypożyczaniem limuzyn Hummerów. http://www.max-limo.pl

RE: Czym jechać do ślubu - Saba - 10-16-2014 04:39 PM

Super!

RE: Czym jechać do ślubu - Dorka - 11-01-2014 01:41 PM

Ja bym chciała dorożką pojechać, ale nie wiadomo jaka będzie pogoda w sierpniu.

RE: Czym jechać do ślubu - monikazab - 06-22-2015 07:24 PM

My też bedziemy jechać białą limuzyną i nie uważam, że jest to przereklamowane. Chociaż marzyło mi się stare autko w cabrio, ale nie możemy sobie na to pozwolić bo nasz ślub wypada w grudniu i nie da rady przełożyć z powodu wyjazdu za graniceSmutny