Forum ślubne - magicznyslub.pl
Jak obliczyć koszty wesela? - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Ślub (/dzial-slub-5)
+--- Dział: Organizacja ślubu (/dzial-organizacja-slubu-10)
+--- Wątek: Jak obliczyć koszty wesela? (/temat-jak-obliczyc-koszty-wesela-66352)Jak obliczyć koszty wesela? - mord45 - 02-19-2018 12:39 PM

Pytanie jak w temacie. Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie planowania ślubu i nawet nie wiem jak się zabrać za tworzenie budżetu, kosztorysu. Trochę mnie przerasta ogrom tego przedsięwzięcia, zwłaszcza, że jak ustaliliśmy, będzie u nas ponad 100 osób. Może macie jakieś porady, jak i gdzie to zrobić, coś z waszego doświadczenia.


RE: Jak obliczyć koszty wesela? - awers - 03-13-2018 12:32 PM

Na początek polecam taki tekst https://infokonsument.pl/koszty-wesela-mozna-je-przewidziec/ Myślę, że warto tak jak tam piszą, podpytać na początek jakąś młodą parę, i to najlepiej z tej okolicy w której zamierzacie brać ślub, jeśli taką znacie. Spróbujcie sobie rozpisać wszystkie możliwe wydatki, takie również z zachciankami jak i różnymi drobiazgami. Każdy z tych punktów to będzie taki mini-projekt do realizacji. Możecie je potem między siebie podzielić, ewentualnie podrzucić komuś kto zechce Wam pomóc, np. rodzeństwu czy przyjaciołom.


RE: Jak obliczyć koszty wesela? - little pig - 03-16-2018 03:52 AM

my planuj,ąc wesele, wszystkie wydatki jakie mieliśmy zapisywalismy w excelu, przejrzyście i jasno wszystko było widać. ja jeszcze dodatkowo tak dla siebie pisallam w zeszycie co, ile, kiedy, itp.


RE: Jak obliczyć koszty wesela? - ulka9 - 05-16-2018 10:34 AM

Bardzo wygodną opcją może też być skorzystanie z pomocy agencji weselnej. Z takimi profesjonalistami wszystko okaże się dużo łatwiejsze. Myślę, że z wyceną też nie będzie problemu - oni pomogą Wam w obliczneiu kosztów wesela. Koniecznie zobacz więcej na ten temat w internecie.