![]() |
|
Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Wersja do druku +- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl) +-- Dział: Inne (/dzial-inne-9) +--- Dział: Cafe (/dzial-cafe-33) +--- Wątek: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? (/temat-ile-placicie-za-ubezpieczenie-auta-74) |
Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Saba - 05-24-2014 07:15 PM Tniemy koszty z powodu wydatków ślubnych i szukam taniego. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Marika - 06-02-2014 04:54 PM A jakie masz auto? Pierwszy raz ubezpieczasz? Bo te kwoty ubezpieczenia to zależą od wielu czynników. Najlepiej przelicz sobie na kalkulatorze - ten z CUK jest niezły, porównuje ofertę 30 firm http://cuk.pl/samochod RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Saba - 10-16-2014 04:32 PM Muszę podziękować We wrześniu podjechaliśmy do Cuk i tam nam zaproponowali żeby rozłożyć opłaty na raty, wyszło 11 rat. Teraz każdy grosz się dla nas liczy bo i ślub i urządzanie mieszkania,sporo tych wydatków.
RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Ismena - 11-29-2014 04:16 PM Ciekawe co mówicie, kliknęłam w ten kalkulator i policzyłam sobie z ciekawości moje oc. To teraz to ja za dużo płacę, bo kalkulator mi wybrał ofertę prawie 300 zł tańszą. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - lenagrabek - 12-01-2014 02:56 PM Możesz porównać swoją ofertę ubezpieczeń np na rankomat.pl Ja mam ubezpieczenie z Proama, bo po prostu było najtańsze. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Ismena - 12-02-2014 09:40 AM Dzięki, też sprawdziłam, ale ten z Cuk to taniej mi znalazł. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Saba - 01-04-2015 02:12 PM Bo to multiagencja, pewnie dlatego taniej ci wyliczył.Ja też pozytywnie byłam zaskoczona cenami polis w cuk, bo znajomi to tak mnie straszyli opłatami że lepiej nie mówić. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Ismena - 01-24-2015 06:08 PM Ja właśnie sporo płaciłam za ubezpieczenie auta, teraz od lutego w końcu będę mniej płacić.Byłam w oddziale cuk i pani mi potwierdziła te wyliczenia z kalkulatora, więc zdecydowałam się zmienić ubezpieczyciela. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Saba - 02-03-2015 08:49 PM No i dobrze, jak możesz mniej płacić to pewnie.Liczyłam niedawno koszty ubezpieczenia mieszkania w cuk i widziałam, że przez net można zamówić polisę.Po remoncie wykupimy. RE: Ile płacicie za ubezpieczenie auta? - Ismena - 03-04-2015 05:33 PM Mieszkania nie mamy ubezpieczonego, chociaż pani mam w oddziale proponowała szerszy pakiet wybraliśmy tylko polisę dla auta.Fajnie że jest taka opcja zamówienia on line, może kiedyś wykorzystam
|