Forum ślubne - magicznyslub.pl
Wieczór panieński - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Ślub (/dzial-slub-5)
+--- Dział: Zwyczaje ślubne (/dzial-zwyczaje-slubne-14)
+--- Wątek: Wieczór panieński (/temat-wieczor-panienski-8)

Wieczór panieński - Adasiek - 04-18-2013 10:10 AM

Jak Drogie Panie spędzacie wieczory panieńskie? Gdzie je organizujecie? Z kim? Jaki one mają charakter? Hmm... Chcecie się wyszaleć przed ślubem i zabawić czy spotkać z przyjaciółkami, porozmawiać, powspominać, napić się i na tym koniec? Opiszcie jak wyglądał Wasz wieczór panieński lub jeśli macie jakieś pytania, zadajcie je.

RE: Wieczór panieński - M3Gi - 07-23-2013 03:18 PM

Knajpa/dyskoteka najpopularniej. Warto zarezerowować stolik ewentualnie osobne pomieszczenie dla osób z wieczoru Oczko

RE: Wieczór panieński - Marika - 08-21-2014 02:38 PM

Ja byłam tydzień temu na wieczorku w domu , wyszło fajniej niż w knajpie.

RE: Wieczór panieński - tuchacz - 01-19-2017 04:06 PM

...byle grzecznie drogie panie! Uśmiech

RE: Wieczór panieński - ksiaze21 - 02-14-2017 08:49 AM

No dokładnie Duży uśmiech bez szaleństw Duży uśmiech

RE: Wieczór panieński - NaSlub_pl - 03-10-2017 11:52 AM

A czemu bez szaleństw? Właśnie po to jest wieczór panieński aby móc się wyszaleć- oczywiście w granicach zdrowego rozsądku Uśmiech bardziej niz samo miejsce na organizację takiej imprezy, liczy się towarzystwo, to z kim spędzimy ten czas.

RE: Wieczór panieński - 19betek19 - 09-21-2017 07:34 PM

Ja preferuję spotkanie w gronie najbliższych koleżanek/przyjaciółek, czyli domówka. Niedługo będę organizowała wieczór panieński mojej przyjaciółki i już poszukuję pomysłów Uśmiech Tym sposobem trafiłam na https://www.wesele-slub.com/zabawy-na-wieczor-panienski/. Prawda i wyzwanie, kronika zakazanych słów i jeszcze nigdy nie - te na pewno znajdą się wśród zabaw Diabeł

RE: Wieczór panieński - terma82 - 10-06-2017 07:58 AM

magia to jest i tyle

RE: Wieczór panieński - Boreta - 11-27-2017 04:58 PM

Wieczory panieńskie na których byłam, zazwyczaj były organizowane w jakiejś knajpie lub klubie.