Forum ślubne - magicznyslub.pl
Jaka sala weselna - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Ślub (/dzial-slub-5)
+--- Dział: Organizacja ślubu (/dzial-organizacja-slubu-10)
+--- Wątek: Jaka sala weselna (/temat-jaka-sala-weselna-91)

Strony: 1 2 3


Jaka sala weselna - EwkaJ - 03-20-2016 03:42 PM

Jaka sala weselna byłaby waszym zdaniem idealną na organizację przyjęcia po ślubie? Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu ta w Hotelu Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ . Wnętrza są tam wspaniale urządzone, mogłabym powiedzieć, że w takim królewskim wręcz stylu. Obiekt jest otoczony zielenią i bywało tam sporo znanych osób. Jak Wam się podoba?


RE: Jaka sala weselna - NaSlub_pl - 12-08-2016 10:07 AM

Nie wie czy jest coś takiego jak "idealna sala", na pewno dla wielu osób na forum to nic innego jak tylko sala na wysokim poziomie za którą nie zapłacą zbyt wiele Uśmiech Właśnie budżet to główny czynnik który należy tutaj uwzględnić.


RE: Jaka sala weselna - errata - 01-04-2017 10:45 AM

Polecam salę weselną Lila Park http://www.lilapark.net/ Wesela w niej organizowane są wyjątkowe. Przestronny lokal pomieści wszystkich gości. Bardzo dobre jedzenie to także wielki atut.


RE: Jaka sala weselna - perelka - 01-06-2017 06:11 PM

a potrzebujesz z noclegami czy bez? Na ile osób, wolisz w centrum miasta czy raczej na uboczu? Ciężko znaleźć dobrą salę jak ma się duże wymagania, mogę Ci polecić zbiór sal, restauracji i hoteli pod wesele http://www.saleweselne.com na tej stronie jest naprawdę spory wybór i duża baza miejsc.


RE: Jaka sala weselna - K-motion - 01-09-2017 01:48 PM

W zasadzie teraz urządzając przyjecie ślubne, warto pomyśleć o wszystkim w tym także o noclegach dla gości, inna kwestia czy opłacają sobie to sami czy też Wy jako organizatorzy im fundujecie. Idealna salą byłaby taka która nie kosztuje majątku oraz spełni wszystkie nasze oczekiwania.


RE: Jaka sala weselna - Odyseusz - 07-13-2017 11:10 AM

My zdecydowaliśmy się na góry a konkretniej była to sala bankietowa beskidy w Hotelu Odys i co najlepsze to był ślub zimą !Szczęśliwy A mieliśmy nie lada problem no bo jak zadowolić górali z jednej strony i żeby ślązacy z drugiej też byli zadowoleni ? Pomimo obaw wyszło super najważniejsze to szukać sali w oparciu o to byśmy czuli się w niej ok tzn. zwrócić uwagę na dojazd, okolicę bo fajnie jest mieć kilka fajnych fotografii, catering. My siedliśmy wspólnie i spisaliśmy wszelkie wspólne i przeciwne priorytety i tam gdzie był konflikt decydowaliśmy co ważniejsze albo z czego druga strona jest w stanie zrezygnować by coś innego było i w taki sposób doszliśmy do tego czego oczekujemy od sali i byliśmy w trzech i wybraliśmy Uśmiech.


RE: Jaka sala weselna - weselka - 07-14-2017 03:11 PM

Ja lubię sale, które urządzone są w tradycyjnym stylu. Marzę o sali balowej Duży uśmiech
_____________________________________________________________
restauracja imielin http://restauracjacarpediem.pl/kontakt/restauracja-imielin/


RE: Jaka sala weselna - misia - 07-26-2017 11:37 AM

Ja też uwielbiam sale balowe Uśmiech


RE: Jaka sala weselna - mika11 - 09-20-2017 09:01 PM

Kilka razy byłam na weselach i nie tylko w hotelu lamberton i myślę, że jest to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagającej pary młodej. DO wyboru 3 sale, miejsce na świeżym powietrzu, nienaganny wystrój, oraz - jeżeli ktoś potrzebuje - możliwość noclegu na miejscu. Z tego co wiem obsługa również jest świetna. Bardzo otwarta i pomocna. Jeżeli ktoś chciałby przyjrzeć się bardziej miejscu o którym mówię zapraszam -> http://www.hotellamberton.pl/wesele/


RE: Jaka sala weselna - Yamina - 02-24-2018 09:05 PM

Każdemu raczej odpowiada inna sala, poza tym dużo zależy też od tego w jakim regionie mieszkamy Uśmiech wiadomo że raczej się robi w okolicach miejsca zamieszkania wesela. My akurat dość długo szukaliśmy sali która nasze wymagania spełni bo ja jestem wybredna a chciałam mieć "ślub marzeń" Duży uśmiech Sprawdzaliśmy głównie z polecenia innych i tak też trafiliśmy do sali bankietowej Atena w Sosnowcu. Jedzenie - świeże, smaczne, i każdy mógł się spokojnie najeść. Obsługa - profesjonalna, dbała o to żeby nam niczego nie brakowało. Sala - piękna, sporo miejsca, super wystrój. No ja byłam bardzo zadowolona, od gości też sporo dobrego usłyszeliśmy. Każdy świetnie się bawił a to mnie najbardziej cieszyło