Forum ślubne - magicznyslub.pl
Dom weselny, restauracja, a może hotel - Wersja do druku

+- Forum ślubne - magicznyslub.pl (http://magicznyslub.pl)
+-- Dział: Poszukiwania (/dzial-poszukiwania-7)
+--- Dział: Sale weselne, domy weselne i restauracje (/dzial-sale-weselne-domy-weselne-i-restauracje-26)
+--- Wątek: Dom weselny, restauracja, a może hotel (/temat-dom-weselny-restauracja-a-moze-hotel-97)

Strony: 1 2


Dom weselny, restauracja, a może hotel - Brendaa - 05-02-2016 06:07 AM

Powiedźcie mi proszę, czy wybierając salę weselną, kierujecie się jakimiś określonymi kryteriami danego miejsca? Sama przeczytałam ostatnio na http://www.lokaleweselne.pl/artykuly/optymalna-sala-weselna.html bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jakie zalety ma optymalna sala weselna i jestem ciekawa, czy osoby organizujące swoje przyjęcie weselne, zwraca uwagę na aspekty wyboru sali, opisane w tym artykule.


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - Bogna - 10-26-2016 08:10 AM

Jeśli moge coś polecić to jak najbardziej będzie to bajeczne miejsce http://www.hotelponiatowski.pl/ Moja przyjaciółka miała tam wesel. Super miejsce, piękne sale i dużo przestrzeni. Dodatkowo plener na zdjęcia.


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - bambi77 - 11-14-2016 04:33 PM

Kraków i okolice --> polecam restaurację http://www.restauracjaavangarda.pl/ Uśmiech Moim zdaniem mają bardzo dobre jedzenie i wystrój, który jest odpowiedni na wesele.


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - GoodTaste - 11-30-2016 01:20 PM

Ja miałam wesele w domu weselnym, ale nie miałam ich jedzenia, ale do tego zamiast ich kuchni miałam catering http://horecaservice.pl to pozwoliło mi trochę zejść z kosztów Oczko


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - errata - 12-27-2016 12:46 PM

Ja polecam salę weselną Lila Park pod Szczecinem. wesele SzczecinPrzestronna i nowoczesna sala mogąca pomieścić wielu gości. Bardzo dobre jedzenie i ogólnie panująca atmosfera. Kolejnym atutem jest piękny ogród. Miałam tam swoje wesele i nie żałuję. Oczko


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - misia - 07-16-2017 11:59 AM

Ja jestem za tym , żeby wybrać sale weselną wraz z hotelem Uśmiech Zawsze miejsca noclegowe się przydają gościom Uśmiech Polecam sprawdzić ci Hotel Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl/ Posiadają tam wszystko co jest potrzebne , żeby zorganizować super weseleUśmiech


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - EwkaJ - 11-12-2017 02:53 PM

Tak na dobrą sprawę jeżeli chodzi o wybór sali weselnej, możliwości mamy dzisiaj bardzo wiele. Przy czym najlepiej szukając miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować swoje wesele, warto odwiedzić stronę http://www.saleweselne.com . Znajdziemy tam bowiem całe mnóstwo propozycji z całego kraju i na pewno każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebieUśmiech.


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - hleb11 - 12-28-2017 12:52 PM

A ja mogę napisać o prowadzeniu sali weselnej z perspektywy córki właścicielki. To dosyć ciężki kawałek chleba, często pomagam rodzicom, bo sami nie dali by sobie rady. Regularnie inwestujemy w różnoraki sprzęt, ostatnio na ten przykład w oprogramowanie do rejestrowania sprzedaży - https://joinposter.com/pl. Trzeba bezwzględnie dbać o higienę, bo inaczej sanepid może doprowadzić firmę do bankructwa. I porada dla narzeczonych: przed wyborem sali warto zorientować się, czy ktoś z gości nie jest wegetarianinem albo nie jest na coś uczulony.


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - jjusti18 - 03-11-2018 02:26 PM

A też zawsze chciałam zorganizować wesele w stolicy i właśnie znalazłam nawet dla siebie odpowiednie miejsce Exclusive Restaurant Pod Gigantami http://www.podgigantami.pl . Myślę, że jak wybiorę właśnie tam salę to moi goście będę zaskoczeniu i zarazem zachwyceni tak jak ja. Bardzo sobie cenie zabytkowe miejsca, a to jest właśnie miejsce które jest odzwierciedleniem historii oraz tradycji. Coś wspaniałego...


RE: Dom weselny, restauracja, a może hotel - zakochana - 03-29-2018 10:53 AM

Wybór sali weselnej wcale nie jest taki prosty jakby to mogło się wydawać. Tymbardziej jeśli tak jak ja, wesele chcecie zorganizować w innym mieście niz mieszkacie. Mi marzy się wesele w górach, więc mój wybór jest znacznie trudniejszy mieszkając w Warszawie. Natomiast sali szukam na http://www.lokale-wesele.pl/ - to chyba najlepszy portal z jakim miałam doczynienia.