Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obliczyć koszty wesela?
Autor Wiadomość
mord45 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Post: #1
Jak obliczyć koszty wesela?
Pytanie jak w temacie. Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie planowania ślubu i nawet nie wiem jak się zabrać za tworzenie budżetu, kosztorysu. Trochę mnie przerasta ogrom tego przedsięwzięcia, zwłaszcza, że jak ustaliliśmy, będzie u nas ponad 100 osób. Może macie jakieś porady, jak i gdzie to zrobić, coś z waszego doświadczenia.
02-19-2018 12:39 PM
Znajdź Cytuj
awers Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Jak obliczyć koszty wesela?
Na początek polecam taki tekst https://infokonsument.pl/koszty-wesela-m...zewidziec/ Myślę, że warto tak jak tam piszą, podpytać na początek jakąś młodą parę, i to najlepiej z tej okolicy w której zamierzacie brać ślub, jeśli taką znacie. Spróbujcie sobie rozpisać wszystkie możliwe wydatki, takie również z zachciankami jak i różnymi drobiazgami. Każdy z tych punktów to będzie taki mini-projekt do realizacji. Możecie je potem między siebie podzielić, ewentualnie podrzucić komuś kto zechce Wam pomóc, np. rodzeństwu czy przyjaciołom.
03-13-2018 12:32 PM
Znajdź Cytuj
little pig Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Jak obliczyć koszty wesela?
my planuj,ąc wesele, wszystkie wydatki jakie mieliśmy zapisywalismy w excelu, przejrzyście i jasno wszystko było widać. ja jeszcze dodatkowo tak dla siebie pisallam w zeszycie co, ile, kiedy, itp.
03-16-2018 03:52 AM
Znajdź Cytuj
libra Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Jak obliczyć koszty wesela?
Trzeba przede wszystkim policzyć koszt sali i atrakcji, potem resztę, u nas nie wyszło jakoś strasznie drogo bo wesele robiliśmy w sali Albizja koło Szczytna a tam ceny są bardzo przystępne ale za to obsługa na najwyższym poziomie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2018 05:18 PM przez libra.)
08-10-2018 05:17 PM
Znajdź Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości