|
Witam serdecznie
|
|
| Autor | Wiadomość |
kolec22
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 3 Dołączył: Mar 2014 Reputacja: 0 |
|
||
| 03-18-2014 11:03 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

:blush:Pozdrawiam serdecznie wszystkich zakochanych, którzy planują swój śłub i po nim
:heart:wsele. Planuje slub w czerwcu 2015 roku. Forum fajne i dlatego tutaj zagoszczędlużej.