Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrzewanie pelletem drzewnym
Autor Wiadomość
olesko Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Post: #1
Ostrzeżenie Ogrzewanie pelletem drzewnym
Czy waszym zdaniem warto zainwestować w ogrzewanie pelletem? Czytając informacje na blogu http://blog.gielda-paliw.com/pellet-ogrz...dy-opinie/ można odnieść wrażenie, że to dobry pomysł. Dodatkowo ceny pelletu ostatnio spadły do poziomu 500-600zł. Jakie są Wasze doświadczenia?
08-21-2018 08:47 PM
Znajdź Cytuj
ridana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Nov 2019
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Ogrzewanie pelletem drzewnym
No ja tam nie wiem, chyba wolę zwykły eko groszek, bo tańszy, ale kto to wie, co będzie za x lat?
03-12-2020 12:47 PM
Znajdź Cytuj
elabarbara Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Ogrzewanie pelletem drzewnym
Ridana, Ty masz dużo racji. Nikt z nas nie wie, co będzie za 20 lat w cenie i czym będzie można opalać, niemniej jednak myślę, że i eko groszek i wspomniany przez koleżankę wyżej pellet będzie zdecydowanie nadal wykorzystywany. Są to przecież ekologiczne sposoby ogrzewania domów. Dlatego ja postawię któryś z tych https://kotlarstwo.co/kotly-centralnego-ogrzewania.html pieców w kotłowni.
03-13-2020 11:31 AM
Znajdź Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości