|
Jaki prezent dla 3 - latka?
|
|
| Autor | Wiadomość |
bambi77
Użytkownik ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 141 Dołączył: Feb 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 09-01-2016 10:00 AM |
|
hydra
Użytkownik ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 57 Dołączył: Aug 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 10-14-2016 07:34 AM |
|
Jolaa
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 16 Dołączył: Sep 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 10-16-2016 09:19 PM |
|
sopocianka
Użytkownik ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 81 Dołączył: Jul 2015 Reputacja: 0 |
|
||
| 10-21-2016 08:51 AM |
|
Jolaa
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 16 Dołączył: Sep 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 11-13-2016 09:56 PM |
|
bambi77
Użytkownik ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 141 Dołączył: Feb 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 05-01-2017 12:48 PM |
|
NaSlub_pl
Użytkownik ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 108 Dołączył: Dec 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 05-10-2017 05:36 AM |
|
Dekea
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 4 Dołączył: May 2017 Reputacja: 0 |
|
||
| 05-10-2017 09:36 AM |
|
kajalea
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 46 Dołączył: Sep 2016 Reputacja: 0 |
|
||
| 06-06-2017 07:50 AM |
|
oksy
Początkujący ![]() ![]() Liczba postów: 27 Dołączył: Apr 2017 Reputacja: 0 |
|
||
| 06-22-2017 08:57 AM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Myślę, że jak dla 3 latka, taki podarunek to strzał w 10
Kupiłam ostatnio synkowi też 3latkowi na electro.pl bo ceny były najlepsze i szczerze? Mógłby cały dzień na nim siedzieć, wszystkie inne zabawki poszły na bok.